P.P. GAL P.P. GAL
P.P. GALRzetelna Firma
P.P. GAL
Powrót do wyboru wersji językowej
Serwis
Kontakt
P.P. GAL
P.P. GAL - Grupa R. BOSCH - MANESTY

Grupa R. BOSCH - MANESTYOd ponad 90 lat brytyjska firma Manesty dostarcza najwyższej jakości prasy tabletkujące oraz drażownice i powlekarki zarówno dla przemysłu spożywczego jak i farmaceutycznego. Od 2011 roku Manesty dołączyło do grupy BOSCH i obecnie pod nazwą Bosch Packaging Technology Ltd. dopełnia spektrum urządzeń procesowych i pakujących w najnowszej technologii i jakości znanej użytkownikom produktów marki BOSCH.

Bazując na długoletnim doświadczeniu oraz najostrzejszych rygorach wytwarzania w przemyśle farmaceutycznym Manesty produkuje urządzenia ściśle dostosowane do indywidualnych potrzeb. Firma Manesty dostarcza tabletkarki w pełnym zakresie wydajności - łącznie z urządzeniami produkującymi do miliona sztuk na godzinę.

Prasy wytwarzają tabletki w pełnej gamie kształtów i wymiarów, z zastosowanie stempli we wszystkich dostępnych standardach. Szerokie referencje wśród czołowych wytwórców jak i u producentów mniejszej skali potwierdzają kompetencje w takich zastosowaniach jak pastylki dwuwarstwowe, słodziki, gumy do żucia, tabletki musujące, miętówki oraz produkty ziołowe czy witaminy.

Możliwe jest również wsparcie w procesie rozwoju technologii wytwarzania.

© 2008, P.P. GAL

Zapraszamy